Witamy w Geoportalu Powiatu Krośnieńskiego. Zapraszamy do korzystania z naszych serwisów.
zmień wielkość tekstu:

Warunki korzystania z serwisu

Udostępnione w serwisie Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Krośnieńskiego dane mogą być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej oraz mogą posiadać zróżnicowany stopień aktualności i szczegółowości.

Zawarte w serwisie SIP informacje oraz wygenerowane z niego wydruki nie stanowią dokumentów w postępowaniach administracyjnych i innych.

Wszelkie zauważone nieścisłości w prezentowanych danych oraz uwagi i propozycje rozbudowy informacyjnej i funkcjonalnej serwisu prosimy zgłaszać na adres:

W serwisie prezentowane są tylko zbiory danych, których dysponentem lub właścicielem jest Powiat Krośnieński - Starostwo Powiatowe w Krośnie. Geodezyjne dane dotyczące miasta Krosna znaleźć można w portalu gis.powiat.krosno.pl.

Ochrona prawna

Serwis SIP może być wykorzystywany jedynie w niezarobkowych zastosowaniach publicznych, prywatnych lub naukowych, w zakresie dozwolonym ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r. Dz.U. Nr 90 poz 631 z późn. zm.). Wygląd i treść w całości chroniona jest prawem autorskim.

Powiat Krośnieński nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i straty powstałe w wyniku korzystania lub braku możliwości korzystania z serwisu SIP.

Przetwarzanie danych osobowych

Dokonując rejestracji w serwisie SIP Powiatu Krośnieńskiego Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych, niezbędnych do stworzenia konta Użytkownika, zebrania statystyk odwiedzin i późniejszego zalogowania. Jednocześnie Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie komunikatów lub informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez siebie adres poczty elektronicznej.