Witamy w Geoportalu Powiatu Krośnieńskiego. Zapraszamy do korzystania z naszych serwisów.
zmień wielkość tekstu:

Warunki korzystania z serwisu

Udostępnione w serwisie Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Krośnieńskiego dane mogą być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej oraz mogą posiadać zróżnicowany stopień aktualności i szczegółowości.

Zawarte w serwisie SIP informacje oraz wygenerowane z niego wydruki nie stanowią dokumentów w postępowaniach administracyjnych i innych.

Wszelkie zauważone nieścisłości w prezentowanych danych oraz uwagi i propozycje rozbudowy informacyjnej i funkcjonalnej serwisu prosimy zgłaszać na adres:

W serwisie prezentowane są tylko zbiory danych, których dysponentem lub właścicielem jest Powiat Krośnieński - Starostwo Powiatowe w Krośnie. Geodezyjne dane dotyczące miasta Krosna znaleźć można w portalu gis.powiat.krosno.pl.

 

 Ochrona prawna

Serwis SIP może być wykorzystywany jedynie w niezarobkowych zastosowaniach publicznych, prywatnych lub naukowych, w zakresie dozwolonym ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r. Dz.U. Nr 90 poz 631 z późn. zm.). Wygląd i treść w całości chroniona jest prawem autorskim.

Powiat Krośnieński nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i straty powstałe w wyniku korzystania lub braku możliwości korzystania z serwisu SIP.

 

Przetwarzanie danych osobowych

Dokonując rejestracji w serwisie SIP Powiatu Krośnieńskiego Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych, niezbędnych do stworzenia konta Użytkownika, zebrania statystyk odwiedzin i późniejszego zalogowania. Jednocześnie Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie komunikatów lub informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez siebie adres poczty elektronicznej.

Ta strona używa plików Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.
x