Dane przestrzenne dedykowane mieszkańcom powiatu.

W ramach portalu SIP zebrano i opublikowano zbiór danych przestrzennych obejmujący informacje istotne z punktu widzenia mieszkańca powiatu.

Aby uzyskać do nich dostęp przejdź do serwisu - Portal Interaktywnego Planu Powiatu.

Dostępne w ramach serwisu dane mapowe obejmują między innymi:

• Punkty  adresowe,
  • Obiekty użyteczności publicznej,
  • Apteki,
  • Kluby sportowe,
  • Niepubliczne szkoły i placówki oświatowe,
  • Publiczne szkoły i placówki oświatowe,
  • Placówki służby zdrowia,
  • Stowarzyszenia,
  • Stowarzyszenia kultury fizycznej,
  • Uczniowskie kluby sportowe.

Wyżej wymienione rejestry możemy wyświetlać na tle danych referencyjnych, obejmujących:

• Drogi,
  • Ulice,
  • Granice gmin,
  • Działki,
  • Budynki,
  • Obręby,
  • Jednostki ewidencyjne,
  • Ortofotomapę,
  • Mapę topograficzną.

W ramach interaktywnej mapy, możemy wyświetlać informacje opisowe o obiektach wskazanych na mapie,

oraz w różny sposób wyszukiwać interesujące nas obiekty używając wyszukiwarki kontekstowej

lub używając dedykowanych narzędzi wyszukiwania.