Rozpoczęcie pracy z portalem SIP - Powiatu Krośnieńskiego.

Pracę z portalem Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Krośnieńskiego, rozpoczynamy od Strony startowej.

Strona startowa pozwala na przejście do serwisów dedykowanych portalu SIP oraz udostępnia informacje o portalu, poszczególnych serwisach, oraz wszelkie inne związane z przedmiotowym projektem.

Po uruchomieniu portalu SIP, w ramach strony startowej, dostępne są następujące moduły:

• lewe menu pozwalające na przejście do poszczególnych podstron przezentujących informacje o projekcie, serwisach itp.

aby przejść do wybranego zakresu informacji - kliknij nazwę dostępną w menu,

• pięć interaktywnych klawiszy, które przenoszą nas do wybranego dedykowanego serwisu SIP w tym do serwisów mapowych oraz aplikacji dedykowanych

aby przejść od razu do planu powiatu lub portalu geodety kliknij odpowiedni klawisz w środkowej części strony portalu,

• w każdym momencie korzystania z serwisu możesz powrócić do strony startowej używając charakterystycznego klawisza, dostępnego w nagłówku stron opisowych,

• oraz przełączyć prezentację treści na bardziej czytelną zwiększając prezentowane czcionki, używając dedykowanych klawiszy.